نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مامانم مثل قبل دوستم نداره

5351
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45031
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مامانم مثل قبل دوستم نداره

من عرشیا ۱۴ ساله هستم و از اونجا که میدونیدتو سن مهمی از زندگی خودم هستم. من یه داداش ۱۱ ماهه دارم میدونم که داداشم توجه زیادی لازم داره .. همچنین عاشق مامانم هستم و اونم منو دوس داره حتی بیشتر از بابام البته اینطوری میگه چون تو زندگیش مشکلات زیادی داشته و همیشه من کنارش بودم! من داداشم هم خیلی خیلی دوست دارم و هیچوقت بهش حسادت نمیکنم اما تمام مشکلاتی که تو زندگیم هست رو تقصیر بابام میدونم به خاطر اینکه باعث یک تصادف شد که داداش قبلیم توش فوت کرد و مامانم دست هاش و پاش با کمر و گردنش شکست و خودش رفت تو کما همچنین خانواده بدی هم داره که مامانمو همیشه اذیت میکردن. مامانم از اینکه من با بابام مشکل دارم همیشه ناراحته و به من میپره منم ناراحت میشم و هی از بابام فاصله میگیرم به طوری که دیگه تقریبا هیچ حسی بهش ندارم و این علاقه زیاد من موجب حسادت شده و نمیتونم کنار بیام و هر از گاهی احساس میکنم مامانم دیگه مثل بچگی هام که همیشه بقلم میکرد بوسم میکرد و حرف های باحال بهم میزد دوستم نداره! خیلی ناراحت میشم و هر ازگاهی تو دعوا ها تا حد دیوونگی میرم که متمانم و اطرافیان وحشت میکنن نه اینکه کار بد یا حرف بد بزنم بلکه رفتارام غیرعادی میشن و نمیتونم کنترل‌شده کنم! فقط میخوام مطمئن شم مامانم هنوز دوسم داره وگرنه نمیتونم زندگی کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مامانم مثل قبل دوستم نداره

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که شما دوست دارید مورد توجه خانواده و پدر و مادر باشید اما دقت داشته باش که روابط پدر و مادر و روابط مادر و با برادرتان وارد نشوید چون هریک از شما در رابطه با مادر یک رابطه مجزا می باشد و بهتر است که در نقش های یکدیگر وارد نشوید هریک از شما برای مادرتان در جایگاه خودتان قابل احترام و دوست داشتنی می باشید .
    پس بهترین راه این است که شما نه در اختلافات مادر و پدرتان وارد شوید چون هردوی آنها افراد بالغی می باشند که می توانند برای زندگی و مشکلات خودشان تصمیم گیری داشته باشند اما اگر شما وارد روابط آنها شوید خودتان تنها مشکلات بیشتری را تجربه می کنید و شرایط روحی نامناسب تری خواهید داشت .
    سعی کنید که در این مسیر در جایگاه پدر و مادر در احترام احساسات خود را بیان کنید تا بتوانید در مسیر بهتری به این ناراحتی و احساسات پاسخ بدهید و نه با عصبانیت و خشم که حاصل نادیده گرفتن و بیان نکردن احساسات از مسیر درست می باشد .

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)